Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Jaoston pääsivusto Vt. Puheenjohtaja Lampén Pekka @: pekka.lampen@elisanet.fi
tel:040-581 5957
Jaoston pääsivusto Varapuheenjohtaja Lampén Pekka @: pekka.lampen@elisanet.fi
tel:040-581 5957
Jaoston pääsivusto Rahastonhoitaja Suoniemi Antti @: anttisuoniemi.as@gmail.com
tel:0408223627
Jaoston pääsivusto Nuorten valmennuspäällikkö Kaikkonen Piia @: piia.kaikkonen@uta.fi
tel:0405382255
Jaoston pääsivusto Junior Ski Teamin johtaja Haapalehto Heidi @: heidi.haapalehto@gmail.com
tel:0442001998
Jaoston pääsivusto Hiihtokoulun johtaja Lampén Pekka @: pekka.lampen@elisanet.fi
tel:040-581 5957
Jaoston pääsivusto Aikuisurheiluvastaava Kuumola Veikko @: veikko.kuumola@kolumbus.fi
tel:040-5491705
Jaoston pääsivusto Jaoston sihteeri Kaikkonen Piia @: piia.kaikkonen@uta.fi
tel:0405382255
Jaoston pääsivusto Kumppanuudet Karislahti Tero @: karislahti@gmail.com
tel:0408439895
Jaoston pääsivusto Viestintävastaava Korhonen Antero @: anterok839@gmail.com
tel:044 - 3751313
Jaoston pääsivusto Tykkilumilatuvastaava Virtanen Esa @: esav@kolumbus.fi
tel:
Junior Ski Team Junior Ski Teamin johtaja Haapalehto Heidi @: heidi.haapalehto@gmail.com
tel:0442001998
Junior Ski Team Valmentaja Kaikkonen Piia @: piia.kaikkonen@uta.fi
tel:0405382255
Junior Ski Team Valmentaja Kaikkonen Tero @: tero.kaikkonen74@gmail.com
tel:0445967540
Junior Ski Team Valmentaja Urvanta Jouni @: jurvanta@gmail.com
tel:0503853212
Junior Ski Team Ohjaaja Suoniemi Antti @: anttisuoniemi.as@gmail.com
tel:0408223627
Mini Ski Team Valmentaja Mettalo Henna @: mettalohenna@gmail.com
tel:0400371191
Mini Ski Team Valmentaja Urvanta Pasi @: pasi.urvanta@yit.fi
tel:040 5087097
Mini Ski Team Ohjaaja Karislahti Tero @: karislahti@gmail.com
tel:0408439895
Mini Ski Team Ohjaaja Kivistö Samuli @: samuli.kivisto@gmail.com
tel:0408222415
Mini Ski Team Ohjaaja Ylilehto JP @: jpylilehto@gmail.com
tel:
Hiihtokoulu Hiihtokoulun johtaja Lampén Pekka @: pekka.lampen@elisanet.fi
tel:040-581 5957
Hiihtokoulu Valmentaja Urvanta Jouni @: jurvanta@gmail.com
tel:0503853212
Hiihto
«  Marraskuu   »
Kategoriat