Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Jaoston pääsivusto Kuntojaoston pj Kunnas Jorma @: jorma.kunnas@lempaala.fi
tel:050-5352711
Jaoston pääsivusto Jaoston varapuheenjohtaja Helavirta Tuomo @: tuomo.helavirta@omasp.fi
tel:040-5331100
Jaoston pääsivusto Jaoston sihteeri Riikola Mikko @: mriikola@hotmail.com
tel:050-5334473
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Huhdanperä Voitto @: voitto.huhdanpera@luukku.com
tel:0400-739433
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Keinänen Jarkko @:
tel:050-3564563
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Korkatti Pentti @: pentti.korkatti@gmail.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Kuusela Eelis @: eelis.kuusela@kolumbus.fi
tel:050-3297155
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Majamaa Erkki @: erkki.majamaa@elisanet.fi
tel:0400-298944
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Malinen Kari @: kari0malinen@gmail.com
tel:03-3739573
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Virtanen Jouni @:
tel:0400-231356
Avantouinti Kuntojaoston pj Kunnas Jorma @: jorma.kunnas@lempaala.fi
tel:050-5352711
Avantouinti Jaoston sihteeri Riikola Mikko @: mriikola@hotmail.com
tel:050-5334473
Avantouinti Aikuisjäsen Helavirta Tuomo @: tuomo.helavirta@omasp.fi
tel:040-5331100
Avantouinti Aikuisjäsen Huhdanperä Voitto @: voitto.huhdanpera@luukku.com
tel:0400-739433
Avantouinti Aikuisjäsen Keinänen Jarkko @:
tel:050-3564563
Avantouinti Aikuisjäsen Korkatti Pentti @: pentti.korkatti@gmail.com
tel:
Avantouinti Aikuisjäsen Kuusela Eelis @: eelis.kuusela@kolumbus.fi
tel:050-3297155
Avantouinti Aikuisjäsen Majamaa Erkki @: erkki.majamaa@elisanet.fi
tel:0400-298944
Avantouinti Aikuisjäsen Malinen Kari @: kari0malinen@gmail.com
tel:03-3739573
Avantouinti Aikuisjäsen Tappola Tuire @: tuire.tappola@gmail.com
tel:05067145
Kuntoilu
«  Marraskuu   »
Kategoriat