Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Aikuisurheilu Jaoston jäsen Kuumola Veikko @: veikko.kuumola@kolumbus.fi
tel:040-5491705
Valmennusryhmä Valmentaja Kaikkonen Piia @: piia.kaikkonen@uta.fi
tel:0405382255
Junior Ski Team Junior Ski Teamin johtaja Haapalehto Heidi @: heidi.haapalehto@gmail.com
tel:0442001998
Junior Ski Team Valmentaja Urvanta Jouni @: jurvanta@gmail.com
tel:0503853212
Junior Ski Team Valmentaja Urvanta Pasi @: pasi.urvanta@yit.fi
tel:040 5087097
Mini Ski Team Valmentaja Mettalo Henna @: mettalohenna@gmail.com
tel:0400371191
Mini Ski Team Ohjaaja Karislahti Tero @: karislahti@gmail.com
tel:0408439895
Mini Ski Team Ohjaaja Kivistö Samuli @: samuli.kivisto@gmail.com
tel:0408222415
Mini Ski Team Ohjaaja Ylilehto JP @: jpylilehto@gmail.com
tel:
Hiihtokoulu Hiihtokoulun johtaja Lampén Pekka @: pekka.lampen@elisanet.fi
tel:040-581 5957
Hiihtokoulu Valmentaja Urvanta Jouni @: jurvanta@gmail.com
tel:0503853212
Hiihto
«  Marraskuu   »
Kategoriat